Jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti vlasové kosmetiky je firma Kérastase. Jedná se o dceřinou firmu jednoho z leadrů v oblasti kosmetiky firmy L´Oréal. Kosmetika Kérastase se zaměřujeme především na oblasti péče o vlasy.

Za hlavní cíle si firma dává dodržování etických kodexů a ochrany životního prostředí. Kérastase kosmetika vzniká pečlivým a dlouholetým výzkumem v oblasti vlasové kosmetiky. Díky svým častým inovacím si tuto značku vlasové kosmetiky oblíbili také profesionální kadeřníci z celého světa.

Právě vlasové přípravky Kérastase jsou stěžejním produktem firmy. Nově tak můžete zakoupit kompletní vlasovou kosmetiku pro domácí péči o vaše vlasy. Popřípadě můžete dát přednost jednotlivým produktům jako šampón, balzám na vlasy nebo masku. Produkty vlasové kosmetiky Kérastase najdete již v některých vlasových salónech v ČR (Praha, Brno, Hradec Králové).

Luxusní vlasová kosmetika pro profesionály

Z široké nabídky produktů této firmy si vybere skutečně každý. Najdete zde kosmetické přípravky pro suché vlasy, poškozené vlasy, přípravky pro dodání lesku a navrácení síly. Firma Kérastase stále pracuje na inovaci svých produktů. Hlavními výhodami firmy jsou také:

  • osobní přístup k jednotlivým zákazníkům
  • skutečné odborné znalosti v oblasti vlasové kosmetiky
  • historie firmy s využitím moderních technologií
  • luxusní výrobky s prokazatelnými účinky

Profesionální vlasová péče a kosmetika Kérastase. Dejte svým vlasům další dimenzi.