Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (9)

Dvoufázové vlasové sérum Fibre Architecte (křehké a poškozené vlasy)

KÉRASTASE Dvoufázové sérum Fibre Architecte

Kerastase Fibre - vlasové sérum

Nové a unikátní sérum obnovující poškozené vlasy. Díky svému specifickému složení posiluje a vyhlazuje jednotlivé vlasy, obnovuje roztřepené konečky vlasů, navrací lesk, zlepšuje přirozenou obranyschopnost a zaceluje vlasovou strukturu.

Hlavní složky přípravku Fibre Architecte – dvoufázové sérum pro křehké vlasy jsou Pro-Keratin, který napomáhá obnovování vlasové struktury. Ceramidy zajišťují vyhlazování povrchu vlasů. Další látkou je Intra-Cylane, který předchází lámání vlasů uživatele.

Vlasová kúra kosmetiky Kérastase

Vlasová kúra - Kérastase kosmetika

Díky revoluční technologii nesoucí název Nutri-Huille, která je obsažena v nové vlasové kúře pro okamžitou a dlouhotrvající výživu vašich vlasů (Kérastase Aqua-Oleum) docílíte zdravých a krásných vlasů. Obsažené aktivní látky pronikají do jednotlivých vlasů a vyživují je zevnitř. Aqua Oleum je určeno pro oslabené a suché vlasy.

Hlavní složení a účinky Kérastase Aqua-Oleum

Důležitou součástí Nutri-Huille komplexu je avokádový a jojobový olej, které vytváření po aplikaci na vlasy jemnou emulzi, díky které dochází k okamžité výživě jednotlivých vlasů. Aqua Oleum má tyto hlavní účinky:

  • přípravek zanechává vlasy vyhlazené a sametově hebké
  • usnadňuje rozčesávání vlasů
  • ihned po aplikaci získají vlasy lesklý a zdravý vzhled

Pro optimální účinky a ozdravení vlasů je vhodné využívat také šampóny řady Nutritive. Na takto omyté vlasy nanášíme Aqua Oleum. Aplikace je velmi jednoduchá. Stačí do aplikátoru s rozprašovačem vložit ampulku a nastříkat objem na vaše vlasy. Vlasy následně pročešte. Tímto se vlasová kúra Kérastase Aqua Oleum rozprostře po celé délce vlasů.